Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Zaprezentowano nowe koszulki kadry Komentarzy : 0

trening piłkarski - Nowe koszulki reprezentacji Polski We wtorek na Stadionie Miejskim zaprezentowano stroje meczowe, w których reprezentacja Polski wystąpi podczas mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Producentem strojów, w których nasza reprezentacja walczyć będzie podczas Euro i najbliższych meczów kontrolnych pozostała firma Nike.


Pierwszy komplet to biała koszulka z charakterystycznym pasem, na którym znajduje się numer zawodnika oraz czerwone spodenki. Rezerwowe stroje są czerwone, a biały pas znajduje się nieco wyżej, na wysokości klatki piersiowej.

Sporym zaskoczeniem jest brak "orzełka" na piersi. W jego miejsce zawitało logo PZPN. Fakt ten wzbudził najwięcej kontrowersji i nie spodobał się wielu kibicom. PZPN taką decyzję tłumaczy wynikami badań, w których środowisko piłkarskie poparło taką zmianę.

Stroje mają być wygodne i to jest najważniejsze. Różnica jest taka, że te nowe są bardzo dopasowane, przylegają do ciała. Ale to raczej nie jest czynnik, który poprawi umiejętności danego zawodnika. Poza tym wizualnie są bardzo ładne - w taki sposób nowe trykoty ocenia obecny kapitan kadry, Jakub Błaszczykowski.

Nowe stroje został zaprojektowane tak, by jeszcze lepiej służyć zawodnikom. Dopasowują się do kształtu ciała, co utrudnia przytrzymywanie za koszulkę i spowalnianie ruchów.

Zobacz, jak prezentuje się najnowszy trykot reprezentacji Polski.Źródło: onet.pl
  • Dodał: Cichy
  • Data: 08/11/2011 22:47
  • Kategoria: Ze świata piłki
  • Komentarzy: 0
  • Czytań: 1530

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!