Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Współpracuj z trenerami Ajaxu! Komentarzy : 0

trening piłkarski - Współpracuj z trenerami Ajaxu! Polscy trenerzy i wychowawcy będą mieli jedyną w swoim rodzaju okazję aby uczyć się fachu trenerskiego od specjalistów z Akademii Piłkarskiej Ajaxu Amsterdam, pomagając im w prowadzeniu zajęć podczas Letniego Obozu Talentów, który rozpocznie się we Wrocławiu 2 lipca 2011.

Wolontariusze będą pełnili rolę wychowawców młodzieży podczas letniego obozu piłkarskiego Ajax Summer Camp, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 2 -8 lipca 2011. Dodatkowo będą pomagali w prowadzeniu zajęć piłkarskich.

Akademia Piłkarska Ajaxu była początkiem drogi na szczyty futbolowego świata dla takich gwiazd jak Dennis Bergkamp, Edgar Davids, Rafael van der Vaart i Wesley Sneijder! Teraz Fundacja Volunteers for Sport otwiera drzwi dla polskich trenerów i instruktorów. Dzięki współpracy z fachowcami z Ajaxu Amsterdam mają oni szansę zdobyć doświadczenie w szkoleniu młodych piłkarzy.

Okazuje się, że żeby uczyć się od najlepszych wcale nie trzeba wyjeżdżać za granice naszego kraju. Już na początku lipca najlepsi specjaliści przyjadą do Wrocławia aby przekazać swoją wiedzę młodym adeptom futbolu oraz początkującym trenerom.

Wolontariat ten jest doskonałą okazją do rozwoju dla polskich trenerów i instruktorów piłki nożnej, którzy mogą podnieść swoje kwalifikacje współpracując z trenerami najwyższej klasy. Wolontariusze będą mieli szansę zdobyć doświadczenie, o którym marzy każdy kto wiąże swoją karierę z futbolem. Dodatkowo poznają nowe techniki treningowe zapewniające zrównoważony rozwój młodych zawodników oraz wezmą udział w seminarium przygotowanym specjalnie dla nich przez trenerów Ajaxu Amsterdam.

Wymagania wobec wolontariuszy:

-Wykształcenie minimum średnie
-Dyplom trenera lub instruktora piłki nożnej
-Minimum 3-letni staż pracy jako czynny nauczyciel, trener, lub ukończenie 3 roku studiów na -AWF z zaświadczeniem posiadania uprawnień instruktorskich z piłki nożnej
-Oświadczenie o niekaralności, które zostało załączone do tego ogłoszenia
-Posiadanie odpowiednich warunków zdrowotnych, potwierdzone zaświadczeniem lekarskim
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie z uwzględnieniem nazewnictwa związanego z tematyka treningów piłkarskich.

Asystenci mają zapewnione wyżywienie, strój sportowy, bezpłatny udział w seminarium, certyfikat potwierdzający udział w seminarium oraz referencje. Dla osób z poza Wrocławia przewidziano również nocleg. Szczegóły i zgłoszenia na stronie
  • Dodał: Cichy
  • Data: 26/05/2011 00:43
  • Kategoria: Trening
  • Komentarzy: 0
  • Czytań: 2516

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!