Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Regulamin

Regulamin serwisu trening.net.pl i działającego przy nim forum dyskusyjnego

§ 1. Postanowienia główne

1.1 Artykuły i materiały będące częścią serwisu, są jego własnością. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści bez zgody administratora.
1.2 Artykuły i materiały zamieszczone w portalu trening.net.pl dostępne są w całości tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

§ 2. Rejestracja

2.1 Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta użytkownika w portalu. W przypadku wykrycia multikonta, zablokowane zostaną oba konta użytkownika.
2.2 Rejestrując się w serwisie użytkownik akceptuje warunki i postanowienia regulaminu.
2.3 Użytkownik rejestrując się zobowiązany jest do podania poprawnych danych, a zwłaszcza adresu e-mail.
2.4 Zakładając konto osoba fizyczna, zgadza się na wykorzystywanie danych w celach marketingowych, zgodnie z Polityką Prywatności.
2.5 Zmiana danych reprezentatywnych tj. kolor Nicka możliwa jest tylko poprzez kontakt z administratorem serwisu, po uprzednim podaniu konkretnych i przekonywujących powodów.

§ 3. Serwis i forum

3.1 Forum jest integralną częścią działającego przy nim serwisu trening.net.pl
3.2 Użytkownicy zarówno forum jak i serwisu zobowiązani są przestrzegać podstawowych zasad kultury i ortografii.
3.3 Posty o nadmiernej ilości błędów ortograficznych będą kasowane, a autor notorycznie łamiący zasady pisowni, karany będzie odjęciem punktów lub ostrzeżeniem.
3.4 Zakładanie nowych tematów dotyczących problemów rozwiązanych już w poprzednich wątkach jest zabronione. Przed założeniem nowego wątku zaleca się skorzystanie z opcji szukaj.
3.5 Zakładając nowe tematy należy pamiętać o nadaniu mu poprawnego tytułu. Tematy, których tytuły nie będą sprecyzowane będą kasowane. Do tytułów niesprecyzowanych zalicza się wyrażenia takie jak: „Pomocy!”, „Uwaga”, „Co zrobić?” itp. Ponadto zabrania się używania nadmiernej ilości wykrzykników i pytajników w tytule tematu oraz pisania Caps Lockiem.
3.6 Opisując problem na forum, należy zrobić to w sposób jasny, stosując znaki interpunkcyjne, tak by czytelnicy z łatwością mogli zrozumieć treść.
3.7 Zabrania się używania wulgaryzmów, głoszenia haseł rasistowskich i poglądów mogących obrazić innych użytkowników portalu i forum.
3.8 Pisanie dwóch postów, jeden pod drugim jest kategorycznie zabronione. Aby dodać lub uzupełnić wypowiedź, należy skorzystać z opcji edytuj.
3.9 Zabrania się reklamowania własnych stron na forum.
3.10 Podpisy użytkowników odnoszące się do haseł rasistowskich, zawierające wulgaryzmy, obrażające innych lub odsyłające do witryn będących niebezpiecznymi dla odwiedzających, będą usuwane.
3.11 Ponowne umieszczenie podpisu przez użytkownika, którego sygnaturka została usunięta z powodu naruszenia regulaminu jest niemożliwe.

§ 4. Administracja

4.1 Administracja portalu oznaczona jest żółtym kolorem Nicka i stosowną adnotacją w polu Ranga Użytkownika
4.2 Moderatorów forum rozpoznać można po czerwonym kolorze Nicka.
4.3 W celu otrzymania odpowiedzi na nurtujące pytanie, zgłoszenia propozycji czy błędu, należy użyć forum. 4.4 Zabroniony jest kontakt z redakcją poprzez komunikator Gadu-Gadu w calu uzyskania odpowiedzi.
4.5 Wyjątkiem do powyższego punktu, jest sytuacja, w której nastąpiła przerwa w działaniu serwisu i dotyczy ona tylko zgłoszenia błędu.
4.6 Wszelkie podania o przyjęcie do redakcji, w okresie nieobejmującym otwartej rekrutacji będą odrzucane. Jedyną metodą znalezienia się w gronie osób prowadzących portal, jest aktywny udział w rozwoju portalu i forum.

§ 5. Konkursy i sposoby nagradzania aktywności w serwisie

5.1 Wszelkiego rodzaju konkursy zapowiadane będą z dwu tygodniowym wyprzedzeniem.
5.2 Udział w konkursie z nagrodami przysługuje tylko użytkownikom, którzy zarejestrowali się przynajmniej 2 tygodnie przed startem konkursu, uzupełnili poprawnie dane w profilu oraz posiadają przynajmniej 50 punktów.
5.3 Raz w miesiącu organizowany będzie plebiscyt mający wyłonić użytkownika miesiąca w następujących kategoriach:
Użytkownik miesiąca (ogólna liczba zdobytych punktów przez użytkownika w danym miesiącu)
Spamer miesiąca (ogólna liczba napisanych postów przez użytkownika w danym miesiącu)
Autor najciekawszego wątku
5.4 Użytkownicy, na których można będzie oddawać głosy w plebiscycie wybierani zostaną przez administrację i zamieszczeni w specjalnie oznaczonym temacie.
5.5 Głosowanie trwać będzie tydzień, od dnia założenia wątku. Po tym czasie głosy nie będą zbierane i ogłoszony zostanie werdykt.
5.6 Zwycięzca w poszczególnej kategorii zostanie ogłoszony na stronie głównej serwisu, otrzyma dodatkowe 250 punktów ( II miejsce 150 punktów, III miejsce 75 punktów). Wybrany kolor Nicka, a także nagrody rzeczowe (przewidziane, tylko w wypadku dużego zainteresowania)

§ 6. Punkty aktywności 6.1 Punkty aktywności są wymiernikiem aktywności użytkownika na forum i w serwisie.
6.2 Punkty przyznawane są użytkownikowi kolejno za:
 Posty na forum ( 1 punkt/ 1 post)
 Nadesłanie propozycji, która zostanie przyjęta przez administrację ( 10 punktów/ 1 przyjęta propozycja)
 Nadesłanie newsa (4 punkty/ 1 news)
 Nadesłanie artykułu (5 punktów/ 1 news)
 Nadesłanie zdjęcia lub linku ( 1 punkt/ 1 zdjęcie lub link)
 Zajęcie punktowanego miejsca w konkursach
 Wyraźną pomoc i wkład w rozwój portalu i forum
6.3 Punkty ujemne zostaną odebrane użytkownikowi w przypadku nagminnego łamania zasad i postanowień regulaminu oraz niestosowania się do poleceń administratora.

§ 7. Postanowienia końcowe 7.1 Administracja zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu, co zostanie odnotowane na stronie głównej portalu i forum.
7.2 Możliwe są wyjątki i ustępstwa od wyżej wymienionych zasad, tylko w przypadku rozpatrzenia sprawy przez administrację.

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!