Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

TreningWIKI? Komentarzy : 5

trening piłkarski - Kolejne zmiany w serwisie nadchodzą wielkimi krokami, w związku z tym Redakcja trening.net.pl po raz kolejny sięga po Wasze opinie. To właśnie od Was w głównej mierze zależy przyszłość portalu. Zmian i nowości, które wkrótce nastąpią jest wiele, jednak z oczywistych przyczyn nie możemy wszystkich zdradzić.

Oficjalnie planowane jest stworzenie encyklopedii TreningWIKI, która skupiałaby zbiór pojęć dotyczących treningu piłkarskiego. Projekt jest na razie w fazie zarodka, dlatego jego przyszłość jest uzależniona od Waszych poglądów, które możecie wyrażać w komentarzach.
  • Dodał: Cichy
  • Data: 13/04/2009 19:37
  • Kategoria: Serwis
  • Komentarzy: 5
  • Czytań: 2102

Komentarze czytelników

Cichy, wypowiedź eksperta można zrobić... Trzeba rozesłać na maile naszych użytkowników że dnia tego i tego, o godzinie tej i tej będzie można porozmawiać z naszym ekspertem. Zrobi się to raz, drugi, trzeci i zobaczymy. Jak nie będzie zainteresowania to najwyżej to odwołamy i spróbujemy za jakiś czas.
A co do WIKI, to tak jak pisałem, mamy portal, więc uważam to za zbędne. Przynajmniej na razie, bo za jakiś czas, jak portal będzie kwitł, można pobawić się w to. W ankiecie zaznaczyłem środkową wypowiedź. Nie mam jak na razie większego zdania o tym, Na razie trzeba portal rozwijać, potem można zacząć się bawić w takie drobiazgi.
Tyle, że zainteresowanie tym jest mniej, niż małe..., więc jaki sens?
Chyba masz racje Ziela, najpierw trzeba wprowadzic Wypowiedz eksperta.
Według mnie to zbędne, by na stronie powstawało TreningWIKI, ponieważ sam portal jest już taką jakby encyklopedią. Średnio mi się podoba ten pomysł.
Proszę o opinie i komentarze, dotyczące powstania TreningWIKI

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!