Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Trening dobrze wentylowany Komentarzy : 0

trening piłkarski - Trening piłkarski ze sprzętem adidas Clima 365 Kiedy za oknem jest zimno i mokro, Ty w komfortowych warunkach siłowni lub na sali gimnastycznej skutecznie budujesz swoją formę. Najwyższy czas rozpocząć jesienno-zimowy sezon treningowy z adidas Clima 365 - kolekcją, która chłodzi ciało w czasie intensywnych ćwiczeń!

Prawdziwy trening to wyrzeczenia, ciężka praca i wyciskany z każdą serią powtórzeń pot. Nie pozwól, aby nadmiar gorąca i nieprzyjemne uczucie potliwości ograniczały Twoje ćwiczenia! Dzięki szybkoschnącej odzieży i profesjonalnemu obuwiu z systemem ClimaCool®, możesz skoncentrować się wyłączenie na realizowaniu założeń treningu tak, aby Twój wysiłek przyniósł oczekiwane efekty.

Dobór optymalnego stroju jest równie ważny, jak wybór miejsca, w którym trenujesz – powinieneś się w nim czuć pewnie i swobodnie. Dlatego dla najbardziej wymagających stworzono koszulkę adidas 365 Tee. Podnosi ona komfort ćwiczeń, dzięki zastosowaniu systemu wentylacji ClimaCool®, zapewniając tym samym odprowadzanie potu z powierzchni skóry. Trójkątna wstawka na plecach zapewnia jeszcze lepszą wentylację w miejscach, które narażone są na przegrzanie. Równie ważny jest design koszulki oraz jej granatowy kolor, którego uniwersalność docenisz łącząc go z dowolnymi dodatkami!



Wytrwałość i konsekwencja w treningu to podstawa sukcesu. Po każdym cyklu ćwiczeń znasz lepiej swoje możliwości, ale rosną także Twoje wymagania wobec sprzętu. Kiedy osiągasz poziom, na którym trening zaczyna być prawdziwą przyjemnością, zadbaj też o to, aby Twój strój Cię nie powstrzymywał w zdobywaniu kolejnych sukcesów! Aby ułatwić pełny zakres ruchów przy ćwiczeniu dolnych partii ciała, adidas zaprojektował spodenki Clima 365 Short. Zastosowano w nich system ClimaCool® ze strategicznie rozmieszczonymi wstawkami z przepuszczającej powietrze siatki, dzięki czemu przyjemne uczucie chłodu nie opuści Cię nawet w trakcie intensywnego wysiłku. Spodenki posiadają funkcjonalne kieszenie w bocznych szwach oraz regulowaną ściągaczem talię.



Strój treningowy możesz dopełnić zakładając buty adidas Buty CC Experience Trainer.

Podeszwa została zaprojektowana z myślą o zachowaniu maksymalnej elastyczności, a jej szeroka podstawa gwarantuje pełną stabilność przy ćwiczeniach, gdzie szczególnie ważne jest zachowanie równowagi. Specjalna, niepozostawiająca śladów guma sprawdzi się na każdej powierzchni treningowej. O odpowiednią wentylację stóp zadba system ClimaCool®, dzięki któremu nawet najdłuższy trening będzie przyjemnością!

Energetyczna kolorystyka oraz oryginalna podeszwa butów CC Experience Trainer sprawi, że z pewnością zostaniesz dostrzeżony - to Ty będziesz wyznaczał trendy na sali gimnastycznej!



Końcowy efekt treningu to wynik włożonego wysiłku oraz skutecznej motywacji i zapału do ćwiczeń. W ich rozbudzaniu i podtrzymywaniu pomoże Ci kolekcja adidas Clima 365.

Ceny:
Koszulka adidas 365 Tee – 129 zł
Spodenki Clima 365 Short – 149 zł
Buty adidas Buty CC Experience Trainer – 349 zł

Więcej na adidas.com
  • Dodał: Cichy
  • Data: 08/11/2011 22:56
  • Kategoria:
  • Komentarzy: 0
  • Czytań: 1745

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!