Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Testy w Widzewie Łodź Komentarzy : 4

trening piłkarski - Testy piłkarskie w Widzewie Łódź Beniaminek Ekstraklasy- Widzew Łódź, poszukuje młodych talentów, w tym celu ogłosił casting, którego zwycięzcy mogą zasilić ekipę Młodej Ekstraklasy. W związku z tym sztab szkoleniowy Łódzkiego klubu przyglądał będzie się zawodnikom z rocznika 1989-1993, którzy dostaną szansę pokazania się na treningach i meczach sparingowych.


Celem naszych castingów jest szukanie młodych, utalentowanych zawodników nie tylko ze względu na obecne potrzeby rozgrywek ME, ale także takich, którzy w dłuższej perspektywie będą mogli zasilić drużynę Widzewa. Dlatego będziemy przyglądać się każdemu zawodnikowi, niezależnie od tego na jakiej pozycji gra na boisku - zaznacza wiceprezes Widzewa, Mateusz Cacek.

Widzew podobne testy organizuje co pół roku, by dać szansę młodym zawodnikom, którzy chcą pokazać się na wyższym szczeblu rozgrywek. W tym sezonie działania zostały nasilone, w związku z tym, iż beniaminek uczestniczył będzie w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Jak twierdzi wiceprezes Widzewa chętnych zawodników, chcących zaprezentować swoje możliwości przed trenerami łódzkiego klubu, z pewnością nie zabraknie. - Już do tej pory, kilka dni po ogłoszeniu castingu, zgłosiło się do klubu kilkadziesiąt osób i z pewnością będą napływać kolejne zgłoszenia

Aby otrzymać swoją szansę należy wysłać specjalny formularz, który znajduje się na stronie internetowej klubu.
  • Dodał: Cichy
  • Data: 01/08/2010 17:12
  • Kategoria: Ze świata piłki
  • Komentarzy: 4
  • Czytań: 2781

Komentarze czytelników

No co ty, rocznik 89-93. Ja jestem 90, więc nie stracone jeszcze dużo;d
I jedna zasadnicza rzecz: jesteś za stary Smile
Ja też bym spróbował, tyle tylko że nie chce mi sie jechać do Łodzi i to nie jest pewne że teraz testy bym przeszedł;d
Ciekawa rzecz według mnie. Nie jestem sympatykiem Widzewa, ale gdybym był młodszy i umiejętności dopisywały, to spróbowałbym swoich sił.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!