Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Technologie multimedialne i ich wpływ na młodzież. Komentarzy : 8

trening piłkarski - Po pojawieniu się w Polsce urządzeń typu: komputer, telewizor, konsola do gier znacznie spadła ilość chętnych dzieci do gry w piłkę. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź w rozwinięciu.


Ukazanie się w Polsce komputerów i konsol bardzo źle wpłynęło na polską młodzież.
Dawniej, z braku sensownego zajęcia, nastoletni chłopcy wychodzili przed dom i grali przez cały dzień w piłkę, zaś teraz potrafią przesiedzieć cały dzień, dudniąc w durne gry komputerowe. Nieliczni wybierają grę w piłkę, zamiast komputera, dlatego tak trudno dzisiaj o prawdziwy talent piłkarski.

Nie tylko dzieci są temu winni, ale i rodzice. Są dumni ze swoich dzieci, gdyż uważają, że siedzenie w Internecie, lub dudnienie w klawiaturę jest bezpieczniejsze, niż wyjście na świeże powietrze. Niemały w tym udział ma również polski rząd.

Nie ma boisk, więc gdzie dzieci mają grać w tak ukochaną piłkę nożną? Na ulicy? Aktualni reprezentacji Polski również nie świecą przykładem. Potrafią w wolnym czasie godzinami grać na konsolach typu Xbox360, lub PSP.
  • Dodał: Jose
  • Data: 12/06/2009 15:46
  • Kategoria: Trening
  • Komentarzy: 8
  • Czytań: 3350

Komentarze czytelników

Łojeju, ale ten mój krótki artykuł doznał rozgłosu, niedługo będę sławniejszy od Szaranowicza. Grin
" "co robią kluby piłkarskie w Polsce żeby zachęcić młodzież do gry w piłkę nożną"?????" Promują gry typu FIFA lub PES.
Macie racje, pisząc to. Kazdy woli komputer od pogrania w nogę.
Przemo na pewno z jednej strony masz rację, ale nie osądzaj ludzi przez pryzmat tematu artykułu jaki napisali. Jesteśmy redaktorami, więc pisanie na różne tematy należy do naszego obowiązku, to, że piszemy o alkoholu, uzależnieniach nie znaczy, że sami mamy z tym problem. To tylko nasza "praca".

Rację masz na pewno, jeśli chodzi o kluby, bo nie zachęcają one niczym, zupełnie niczym. Powiem więcej, wiele z nich wręcz odstrasza.
ten kto to napisał sam musi mieć z tym jakiś problem.. zwalasz na rząd internet bez którego nie mógł byś wypisywać takich ciekawy artykułów co tam jeszcze... telewizor, a niech mi ktoś odpowie na pytanie "co robią kluby piłkarskie w Polsce żeby zachęcić młodzież do gry w piłkę nożną"?????Smile
Proponuję aby któryś z Was panowie przejął władzę w Polsce i surowo zabronił gry na komputerzeGrinSmile W 100% zgadzam się ludzie siedzą przed komputerem całe dnie. Owszem można pograć sobie w jakąś grę ale wieczorem ale kiedy ma się wybór wyjść i pograć w piłkę albo grać na komputerze, to naszym obowiązkiem jest wyjść i grać w piłkę dopóki ma się z kim grać. Niestety ja sam wiem, bo całe życie sam gram bo nikt nie chce wyjść o pokopać.
wiecie co ja wam coś powiem i to jest dla mnie strasznie smutne kocham piłkę nożną i z chęcią pograłbym sobie z kimś ale nie gram i to nie przeze mnie kiedyś graliśmy bardzo długo od rana do wieczora w deszcz czy w słońce dlaczego teraz nie gramy otóż..
1.Nikomu nie chce się grać w piłkę każdy woli pograć przed komputerem.
2.Nie ma boisk gdy gramy na ulicy sąsiedzi wyskakują z "mordą" i dzwonią na policje a policja zamiast ścigać bandytów ściga nas.Jest wiele tego typu przykładów ,których nie będę tutaj wymieniał.Naprawde jest mi bardzo smutno z tego powodu ale cóż zrobić skoro nikomu się nie chce grać sam mogę sobie pokopać od muru ale przez jaki czas??
No, niestety prawdziwe. Ze mną niedługo będzie podobnie, ale staram się dzielić czas na komputer i telewizję, szkołę, oraz sport.

BTW, Pankiew krótkie przez ó Wink
Fakt, krótkie, ale prawdziwe. Niestety tak jest i świadczy o tym nawet idea istnienia tego portalu Smile
trochę to krótkie, ale rzeczowe

@Jose: Poprawione;d

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!