Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Relacja z BW International Camp Komentarzy : 2

trening piłkarski - Bolton Wanderers International Camp W dniach 24-26 września podopieczni Football Academy uczestniczyli w pierwszym w historii polskiej piłki nożnej campie, klubu Premier League - Bolton Wanderers FC. Przez trzy dni, najmłodsi piłkarze z całej Polski opanowali centrum treningowe we Wronkach, kojarzone głównie z bazą szkoleniową reprezentacji narodowej.

Camp był niepowtarzalną okazją do podniesienia swoich piłkarskich umiejętności, opanowania podstawowych zwrotów piłkarskich w języku angielskim, poznania nowych kolegów czy profesjonalnego podejścia do treningów.

Nad tym wszystkim czuwali trenerzy Bolton Wanderers : Dave Bailey, Craig Doble, Cliff Talbot oraz niezastąpieni trenerzy Football Academy. To były bardzo intensywne trzy dni, które na długo zostaną
w pamięci naszych małych piłkarzy, a także trenerów i organizatorów.

Jesteśmy zbudowani postawą małych piłkarzy. Wykazali ogromną chęć nauki i zaangażowania, a ich postawa spotkała się z sympatią naszych zagranicznych przyjaciół.

Specjalne wyróżnienie dla najlepszego zawodnika campu w grupie najmłodszej (2003-2004) otrzymał nasz zawodnik : Jasiu Dąbrowski, który wzbudził wielkie zainteresowanie trenerów Boltonu. Jednak wszyscy chłopcy zasłużyli na gromkie brawa.

Najlepszym zawodnikiem Bolton Wanderers International Football Camp - Polska 2010 wybrany został Maciej Frankowski z grupy 2000-1998. Młody piłkarz zachwycił trenerów z Anglii swoimi umiejętnościami i
postawą. Gratulujemy!

Poniżej prezentujemy skromną galerię z Campu.Relację i zdjęcia wykonała w ramach współpracy z naszym serwisem szkółka piłkarska Football Academy.

Komentarze czytelników

hehe na 3 fotce widać, że nie bardzo młodziaków interesuje co tam trener zagaduje do nich;d a tak fajnie wygląda to wszystko, boisko podzielone na kilka części i w każdej co innego się dzieje.
Fajnie, fajnie ;]

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!