Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Rekord zgłoszeń do Turnieju o Puchar Tymbarku Komentarzy : 0

trening piłkarski - 85 000 dzieci zagra w Turnieju o Puchar Tymbarku! Niespełna 85 000 dzieci do lat 10, weźmie udział w XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Liczba ta jest dwukrotnie lepszym wynikiem w porównaniu z ubiegłoroczną edycją turnieju. Tak duża liczba zgłoszeń sprawia, iż Turniej o "Puchar Tymbarku" jest największą tego typu imprezą organizowaną dla dziesięciolatków.

Statystycznie rzecz biorąc wynika, iż co piąty dziesięciolatek stanie do zmagań w turnieju organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. Jest to więc największa impreza sportowa w Polsce, angażująca ogromną ilość zawodników tylko z jednej kategorii wiekowej.Rozgrywki rozpoczną się w kwietniu. Pierwszy etap rozegrany zostanie na szczeblu powiatowym i gminnym. Najlepsze drużyny spotkają się w finałach wojewódzkich. Zwycięzcy wielkiego finału zgarną Puchar Tymbarku, tytuł Mistrza Polski U-10 oraz główną nagrodę - bilet na mecz Ajaxu Amsterdam, połączony ze zwiedzaniem stadionu. Młodzi zawodnicy będą mieli także okazję, by potrenować w jednej z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie.

Źródło: zpodworkanastadion.pl
  • Dodał: Cichy
  • Data: 25/04/2011 23:09
  • Kategoria: Ze świata piłki
  • Komentarzy: 0
  • Czytań: 1652

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!