Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Profil użytkownika

Liczba punktów:
130

Innowacje w serwisie: Blog Komentarzy : 0Zapraszam do zapoznania się z kolejnym wpisem przedstawiającym innowacje w serwisie. W poprzedniej notatce, mogliście dowiedzieć się co nieco na temat Karty Użytkownika, dziś natomiast zajmiemy się Blogiem.

Idei bloga nie trzeba chyba nikomu przybliżać. Stał on się tak popularny w dobie internetu, że niemal każdy ma z nim styczność. Aby założyć własny blog sygnowany domeną trening.net.pl, należy wejść w zakładkę "Moje Konto" i kliknąć ikonkę ołówka.

Jeśli jesteśmy w tym miejscu pierwszy raz lub nie założyliśmy jeszcze własnego bloga, klikamy na button "Załóż bloga". Przed dodaniem wpisu należy utworzyć kategorię, pozwala to sortować tematycznie wpisy.

Gdy już założymy pamiętnik internetowy i stworzymy kategorie, możemy rozpocząć pisanie. Aby to zrobić klikamy w button "Dodaj wpis".

Tematyka treści jest dowolna i zależy tylko od Was, wymagamy jednak, by była ona zgodna z polskim prawem i nie zawierała treści rasistowskich, bądź obrażających innych użytkowników.

Dodając notatkę, dodajemy także zdjęcie. Ważne jest, by było ono w rozmiarach 115x75 px lub większych, ale proporcjonalnych. W innym przypadku dodany obrazek zostanie zniekształcony.

Czy warto pisać Bloga?

Odpowiedź jest prosta- Warto!. Tworzenie ciekawych wpisów jest najszybszym sposobem dostania się do redakcji. Pozwala stać się jednym z redaktorów bez przesyłania próbnych tekstów, co jest wymagane, w pozostałych przypadkach.

To nie wszystko.Najbardziej aktywne osoby, które dodały najwięcej wpisów na swoim blogu otrzymają koszulkę Trening.net.pl. Warunek jest jeden, wpisy muszą być na dobrym poziomie językowym i gramatycznym.

Co więcej najlepsze pamiętniki wezmą udział w plebiscycie, na najlepszego bloga, w którym czekają atrakcyjne nagrody.

Pisanie notatek jest bardzo proste i odbywa się w sposób analogiczny do pisania postów na forum. Zachęcam więc do pisania i czytania kolejnych części wpisów z serii Innowacje
  • Data: 12/02/2010 21:48
  • Kategoria: Serwis
  • Komentarzy: 0
  • Czytań: 1705

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!