Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Oczekiwanie na debiut Komentarzy : 0

trening piłkarski - Oczekiwanie na debiut Przerwa w ligowych rozgrywkach spowodowana wyjazdami na mecze reprezentacji spowodowała zamieszanie w przygotowaniach do najbliższej kolejki. Część klubów musiała poradzić sobie na nich bez reprezentantów.


W niektórych przypadkach ta przerwa w treningach oraz niedalekie wyjazdy mogą przynieść korzyści. Bo właśnie tacy zawodnicy wrócą do klubów w pełni sił, nie zmęczeni po kolejnych wyczerpujących spotkaniach oraz wyjazdach. W tym przypadku problem może stanowić brak przygotowania taktycznego do ligowej kolejki. Większość zawodników nie powinno mieć jednak problemów z powrotem ponieważ ich trenerzy się nie zmienili a więc i taktyka oraz przygotowania powinny wyglądać podobnie.

Najbliższej kolejce przyglądać się będą wszyscy fani piłkarscy w Polsce. Roszady na stanowiskach trenerskich oraz długi czas oczekiwania na debiut drużyn wzmocniły wymagania kibiców.

Na świeczniku znajduje się przede wszystkim trener Wisły Kraków, Kazimierz Moskal. To on ma odmienić oblicze mistrzowskiej drużyny. Wszyscy w Białej Gwieździe mówią o powrocie do gry krótkimi piłkami. Ten nadmuchany balon oczekiwań może jednak szybko pęknąć. Tak krótki okres przygotowań, to może być za mało szczególnie dla graczy kupionych latem. Z kolei ławka mistrza Polski nie wydaje się na tyle długa, żebyśmy zobaczyli duże roszady. Wszystko okaże się jednak w niedziele, gdzie w Krakowie Wisła zagra z Górnikiem.

  • Dodał: Adam_Laube
  • Data: 19/11/2011 17:56
  • Kategoria: Publicystyka
  • Komentarzy: 0
  • Czytań: 1355

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!