Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Jest nowy lider ! Komentarzy : 5

trening piłkarski - Jest nowy lider ! Odsunięci od pierwszej drużyny Maciej Iwański, Jakub Wawrzyniak i Piotr Giza zagrali w meczu Młodej Ekstraklasy. Legia Warszawa doprowadziła do remisu 1:1 z zeszłorocznym triumfatorem - Zagłębiem Lubin ! Dzięki temu na pozycję lidera wskoczył Ruch, który pokonał Polonię Bytom.

Legia nie wygrywa w Ekstraklasie, ani w Młodej Ekstraklasie !

Młoda Legia, wzmocniona trzema zawodnikami z pierwszej drużyny, nie dała rady pokonać Zagłębia Lubin, w którym ciężko znaleźć chociaż jedno "wielkie nazwisko". Juz po raz kolejny okazało się, że zgraniem i zaangażowaniem można napędzić stracha faworytom.

Z trójki wymienionych wyżej zawodników, którzy wystąpili w tym meczu, najlepszy okazał się Piotr Giza, który zdobył bramkę dla drużyny. Było to jednak tylko wyrównujące trafienie, ponieważ wynik spotkania otworzył Patryk Bryła.

Nowy lider z Chorzowa !

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie odniósł Ruch. Dzięki pokonaniu Polonii Bytom chorzowianie mają tyle samo pkt. co prowadząca przed tą kolejką Legia.

Niebiescy zafundowali sobie nerwową końcówkę meczu. Przy punktacji 2:0 bramkę dla przeciwników zdobył Świerczok. Goście przez ostatnie dwadzieścia minut mieli kilka okazji do wyrównania, ale jednak to Ruch zdobył w tym meczu trzy punkty.
  • Dodał: KosteK
  • Data: 20/09/2010 21:12
  • Kategoria: MESA
  • Komentarzy: 5
  • Czytań: 1812

Komentarze czytelników

KosteK wyluzuj! Tekst faktycznie jest dość podobny. Zmieniłeś owszem parę słów, ale zdania są zbudowane bardzo podobnie. Kolejne newsy muszą być lepiej redagowane. Jeśli już jest taka sytuacja jak tutaj, to trzeba dodać źródło na dole.
nie rozumiem Cię, nie podoba się ? nie czytaj ! po problemie.
Po co mam pisac o czyms co mnie wcale nie interesuje, czego nie sledze?

Duzo rzeczy inaczej? Kilka slow zamienionych, kilka usunietych....
Tak ? Nie powiedziałbym Wink
Dużo rzeczy jest inaczej Wink
Napiszesz lepiej?
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,91672,8402922,6__kolejka__Wzmocniona_Legia_tylko_remisuje__Jest.html


Zywcem skopiowane

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!