Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Akademia Piłkarska 21

Akademia Piłkarska 21 im. Henryka Reymana

W czerwcu 2009, powołane zostało do życia Stowarzyszenie Akademia Piłkarska 21, firmowane przez znane trio Konieczny – Frankowski – Szymkowiak. Ze wspomnianą wcześnie trójką współpracuje jednak duże grono piłkarzy, którzy deklarują w bliższej lub dalszej przyszłości zaangażowanie w szkolenie młodych graczy pod skrzydłami AP21.

Już w maju odbyły się pierwsze treningi, w sierpniu Akademia rozegrała pierwsze oficjalne spotkania, zaraz potem drużyny AP21 wystartowały w oficjalnych rozgrywkach ligowych trampkarzy i żaków.
W pierwszym roku istnienia Akademia szkoli roczniki od 1999 do 2004. Co roku będzie przybywała kolejna grupa najmłodszych, aż grono drużyn składać się będzie z zawodników w wieku od 5 do 16 roku życia.

Dzięki szerokim kontaktom zagranicznym kadry trenerskiej, Akademia ma szansę stać się pierwszym klubem młodzieżowym w Polsce, który będzie poważnym partnerem najlepszych szkółek europejskich. Trenerzy Akademii będą odbywać staże u najlepszych trenerów, młodzi piłkarze będą uczestniczyć w turniejach wraz z najsławniejszymi klubami Europy, plany przewidują wizyty wielu z tych zespołów w Polsce.

Nabór:

Aby zapisać się do Akademii należy wypełnić deklarację członkostwa (Link). Wraz z wypełnioną deklaracją należy udać się na trening.

Dane kontaktowe:

Marek Konieczny, tel. 602 599 931 akademia@ap21.pl
Mariusz Myślewski (J&J Sport Center Skotniki), tel. 509 498 083

www.ap21.pl

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!