Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Akademia Piłkarska 21

Akademia Piłkarska 21 im. Henryka Reymana

W czerwcu 2009, powołane zostało do życia Stowarzyszenie Akademia Piłkarska 21, firmowane przez znane trio Konieczny – Frankowski – Szymkowiak. Ze wspomnian± wcze¶nie trójk± współpracuje jednak duże grono piłkarzy, którzy deklaruj± w bliższej lub dalszej przyszło¶ci zaangażowanie w szkolenie młodych graczy pod skrzydłami AP21.

Już w maju odbyły się pierwsze treningi, w sierpniu Akademia rozegrała pierwsze oficjalne spotkania, zaraz potem drużyny AP21 wystartowały w oficjalnych rozgrywkach ligowych trampkarzy i żaków.
W pierwszym roku istnienia Akademia szkoli roczniki od 1999 do 2004. Co roku będzie przybywała kolejna grupa najmłodszych, aż grono drużyn składać się będzie z zawodników w wieku od 5 do 16 roku życia.

Dzięki szerokim kontaktom zagranicznym kadry trenerskiej, Akademia ma szansę stać się pierwszym klubem młodzieżowym w Polsce, który będzie poważnym partnerem najlepszych szkółek europejskich. Trenerzy Akademii będ± odbywać staże u najlepszych trenerów, młodzi piłkarze będ± uczestniczyć w turniejach wraz z najsławniejszymi klubami Europy, plany przewiduj± wizyty wielu z tych zespołów w Polsce.

Nabór:

Aby zapisać się do Akademii należy wypełnić deklarację członkostwa (Link). Wraz z wypełnion± deklaracj± należy udać się na trening.

Dane kontaktowe:

Marek Konieczny, tel. 602 599 931 akademia@ap21.pl
Mariusz My¶lewski (J&J Sport Center Skotniki), tel. 509 498 083

www.ap21.pl

Komentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoj± opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± oceniać zawarto¶ć strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoj±?
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swoją technikę piłkarską, pracować nad kondycją, siłą i zachowaniem na boisku!