Witaj w serwisie Trening.net.pl. Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:

Akademia Orlika

Akademia Orlika

Akademia Orlików to projekt organizowany przez Bank Zachodni WBK w partnerstwie z Polskim Stowarzyszeniem Byłych Piłkarzy, przy współpracy władz samorządowych. Patronat nad programem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Celem Akademii Orlików jest zachęcenie dzieci w wieku 6-8 lat do regularnej aktywności fizycznej i wstępne przeszkolenie sportowe potencjalnych talentów.

Autorski program Akademii Orlika, w którym wykorzystano doświadczenia najlepszych europejskich klubów piłkarskich, jest dostosowany do psychofizycznych potrzeb i możliwości dzieci w początkowym wieku szkolnym. Młodzi piłkarze poza treningiem sprawności, uczą się zasad obowiązujących na boisku, przede wszystkim działania w zespole. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, przygotowanych do pracy z dziećmi i przeszkolonych przez organizatorów Akademii.

Akademia działa praktycznie w całej Polsce. Aby sprawdzić, czy w Twoim mieście także prowadzone są treningi, wystarczy wybrać odpowiednie województwo z mapy (Link)

Nabór:

Nabór do Akademii Orlika w każdej lokalizacji odbywa się na podstawie jednakowego testu sprawnościowego, podczas którego liczy się czas wykonania wszystkich ćwiczeń oraz precyzja ich wykonania. W teście mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci w wieku 6-8 lat.

Do drugiego etapu w każdej lokalizacji zapraszamy 100 dzieci, które osiągnęły najlepsze wyniki w teście kwalifikacyjnym. W okresie 1-31 sierpnia dzieci uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez trenerów Akademii Orlika, na boiskach ORLIK.

Na podstawie wyników testu sprawnościowego oraz oceny eksperckiej trenera, w każdej lokalizacji, trzydzieścioro najbardziej uzdolnionych dzieci zapraszamy do udziału w 10-miesięcznym szkoleniu.

Młodzi adepci, podzieleni na 2 grupy, trenują dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny, przy czym w miesiącach zimowych treningi odbywają się na salach gimnastycznych. Na potrzeby tego etapu opracowany został specjalny program szkoleniowy dedykowany trenerom Akademii Orlika.

Kontakt:

Dane kontaktowe zależne są od interesującego nas województwa, dlatego aby precyzyjnie skontaktować się z interesującym nas biurem należy skorzystać z mapki (Link)

Główne biuro Akademii Orlika:
Tel.: + 48 606 114 305
Mail: biuro@szukamytalentow.plKomentarze czytelników

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię, aby wyrazić swoje zdanie.
Zapraszamy do dyskusji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Cieszymy się, że chcesz z Trening.net.pl szkolić swojš technikę piłkarskš, pracować nad kondycjš, siłš i zachowaniem na boisku!